Najlepsza rozrywka czeka na pobranie.

 

iTunes.

W rolach głównych: Twoje filmy i muzyka.

iTunes to najlepszy sposób, by cieszyć się muzyką i filmami — tymi, które już masz, i tymi, które dopiero chcesz kupić. Możesz nawet słuchać bezpłatnych stacji radiowych na żądanie. Eksperci Apple Music całkowicie je przebudowali i odświeżyli ich repertuar. Ze wszystkiego, co iTunes ma do zaoferowania, możesz korzystać zarówno na Macu, jak i na pececie.

Apple Music

Muzyka w każdej postaci. W jednym miejscu.

Wypróbuj przez trzy miesiące za darmo.1

Więcej informacji o Apple Music

Tu muzyka tańczy, jak jej zagrasz.

iTunes to idealne miejsce, by cieszyć się muzyką, którą kochasz. A także, by pokochać nową. To tutaj organizujesz swoją kolekcję i słuchasz zebranych w niej utworów. To tutaj — mając subskrypcję Apple Music — odkrywasz dla siebie nowych wykonawców, albumy i gatunki. I tutaj możesz kupować nowe utwory z 43-milionowej oferty iTunes Store, by wciąż rozbudowywać osobistą bibliotekę wypełnioną muzycznymi wrażeniami.2 A wszystko to masz w zasięgu jednego stuknięcia.

Więcej informacji

Marzysz o kolekcji filmów? Załatwione.

Do wyboru masz ponad 85 000 filmów. W iTunes nigdy nie zabraknie fantastycznych rzeczy do oglądania. 2 Umknęły Ci jakieś kinowe przeboje? Nadrób zaległości — gdzie i kiedy tylko zechcesz. Wystarczy kliknąć, aby rozpocząć odtwarzanie. A jeśli wybierasz się w miejsce, w którym nie ma sieci Wi‑Fi, możesz pobrać kopię i zabrać ją ze sobą.

Więcej informacji
Download >>Tutaj<<